Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
Szycie sukien ślubnych Warszawa | Anna Sarnowska Studio
Obserwuj nas:
Obserwuj nas:

WYBÓR I SZYCIE SUKIEN ŚLUBNYCH

 

 

Cały proces projektowania i szycia sukni ślubnej trwa około 5 miesięcy. Ze względu na model, ten czas może być różny, ponieważ jest to zależne od projektu, konstrukcji sukni, rodzaju materiału oraz ilości zastosowanych zdobień, które wyszywamy ręcznie. Każda Panna Młoda chce, aby jej suknia była wyjątkowa, a my staramy się, żeby była idealna.

Szycie sukien ślubnych jest procesem wieloetapowym, więc należy się również liczyć z większą ilością przymiarek niż przy zakupie gotowej sukni ślubnej.

Zwykle, podczas wyboru i przymiarek gotowych modeli z kolekcji Panny Młode zmieniają swoje wyobrażenia odnośnie „tej jedynej” dlatego na etapie wyboru i zamawiania pozwalamy na wprowadzanie poprawek w modelu i personalizację sukni ślubnej.

Podczas wyboru sukni ślubnej, klientki nie są pozostawione same sobie. Koncepcję sukienki tworzymy razem z klientką. Staramy się rozwiać każdą wątpliwość, podpowiedzieć Pannie Młodej różne rozwiązania, stworzyć gotową stylizację.

SZYCIE INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW SUKIEN ŚLUBNYCH

Zapraszamy również do stworzenia swojej wymarzonej sukni ślubnej – indywidualnego projektu z nasza projektantką Anna Sarnowską.

Ważnym czynnikiem przy budowaniu koncepcji indywidualnego projektu sukni ślubnej, jest dobór odpowiedniego materiału, z którego będzie wykonana kreacja. Uwzględnia się przy tym m.in. odcień, skład, gramaturę oraz strukturę materiału. Istnieje kilka materiałów bazowych, które ze względu na swoje cechy dadzą nam inny efekt końcowy. Opływowe suknie szyje się zwykle z satyny lub krepy, natomiast lekkie i lejące można tworzyć z muślinu, żorżety albo z tiulu. Jeśli suknia ma być zdobiona to poza materiałami bazowymi trzeba również dokonać wyboru koronek lub różnego rodzaju aplikacji wyszywanych z koralików, cekinów i kryształków.

Projektantka, na podstawie ogólnego wyobrażenia Panny Młodej o swojej wymarzonej sukni ślubnej oraz wybranych materiałów stworzy szkic projektu, oraz pomoże zwizualizować koncepcje na Pannie Młodej, aby mogła sobie wyobrazić siebie w swojej wymarzonej sukni ślubnej.

Jeśli chcesz stworzyć swoją wymarzona suknię ślubną z nami, zapraszamy do salonu, który mieści się przy Al. Jana Pawła II 43 w Warszawie.

error: Zawartość objęta prawami autorskimi